Z powodów problemów technicznych prosimy o dokonanie rezerwacji bezpośrednio w atrakcji turystycznej.

2. Wybierz bilety:

  • Park Rozrywki
  • Polska
  • Kujawsko-Pomorskie
  • Żnin
  • Bożejewiczki k/Żnina, 88-400 Żnin

Opis

NIE MUSISZ LECIEĆ DO SILVERADO CITY, ŻEBY ZOBACZYĆ PRAWDZIWY DZIKI ZACHÓD !

Wystarczy wybrać się na Pałuki i odwiedzić autentyczne miasto westernowe Silverado City. Jest to kompleks rozrywkowy dla dzieci i dorosłych w klimacie westernowym. Silverado City znajduje się w Bożejewiczkach koło Żnina, województwo kujawsko-pomorskie , 40 km od Bydgoszczy, 35 km od Gniezna, 85 km od Poznania, 200 km od Łodzi, 200 km od Gdańska, 250 km od Szczecina, 230 km od Olsztyna, 220 km od Wrocławia, 100 km do Konina.

Nazwa miasteczka wzięła się od filmu westernowego po tytułem „Silverado” reż. Lawrence Kosdan.

Polskie miasto rodem z westernu powstało w 2010 roku, a przyczynkiem do jego budowy była fascynacja właścicieli Dzikim Zachodem, którzy zaczęli swą westernową przygodę od napadów na pociąg w stylu kowbojskim nieopodal Biskupina. Miasteczko liczy sobie 7h z budynkami do zwiedzania, gastronomią, terenem dla zwierząt.

Architektura:

Całoroczny saloon, domek dr Quinn, biuro sheriffa z więzieniem, chata trapera, Black horse – kawiarnia, Mexico Hall – grillownia, cmentarzyk z chatką grabarza, wioska indiańska, strzelnica, fort wojskowy, bank, poczta Pony Express, stajnia, sklepik z pamiątkami, kowal, mini zoo, farma ranchera, arena do pokazów, miasteczko urwisów, plac zabaw, farma dmuchańców.

PROGRAM SHOW:

Program show w terminie kwiecień - czerwiec:

09:00 - 10:30 Oprowadzenie grupy po miasteczku przez kowboja. Gry i zabawy z kowbojami. Łapanie na lasso z udziałem publiczności. 

10:30 - 11:00 Pokazy jazdy kaskaderskiej i zręcznościowej na koniach.

11:30 - 12:00 Napad na bank przy użyciu pirotechniki!

12:50 - 13:20 Western Show. Pokaz współpracy kowboja z koniem, pracy kowboi z bydłem. Pokazy władania lassem i rewolwerami.

13:30 - 13:50 Pokaz połączony z zabawą niespodzianką z publicznością!

14:00 - 14:30 Zabawna scenka z życia mieszkańców Silverado City. 

Nowości w sezonie 2018!!

- Fort z wojny secesyjnej do zwiedzania, gdzie zostaniecie przeniesieni do czasów kawalerii USA! 

- Wioska Indiańska

- Kopalnia srebra, gdzie każde dziecko będzie mogło wypłukać srebro, które zostanie przetopione na pamiątkową sztabkę srebra. 

Wejście gratis: motocykliści (z wyjątkiem zlotu motocyklowego) oraz kowboje (osoby ubrane w stylowe stroje z dzikiego zachodu). 

Bilet wstępu upoważnia do obejrzenia show oraz skorzystania z zabaw: dojenie krowy, rzucanie podkową, płukanie złota, rzut podkową. Dodatkowe atrakcje poza programem są płatne na miejscu. 

Dostępne bilety

8,7/10
  • osób które odwiedziło tę atrakcję ją poleca
  • osób poleca tę atrakcję dla rodzin z dziećmi

Atrakcje w okolicy.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami ciekawych atrakcji turystycznych znajdujących się w okolicy.