Park Rozrywki - Zaginiony Świat Bydgoszcz Myślęcinek

Z powodów problemów technicznych prosimy o dokonanie rezerwacji bezpośrednio w atrakcji turystycznej.

2. Wybierz bilety:

  • Park Rozrywki
  • Polska
  • Kujawsko-Pomorskie
  • Bydgoszcz Myślęcinek
  • ul.Gdańska 173-175 85-674 Bydgoszcz

Zapraszamy do Myślęcinka!

Opis

Jedną z niewątpliwie najpopularniejszych atrakcji Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy jest Park Rozrywki z karuzelami, gabinetem luster, autami, którymi można jeździć bez prawa jazdy, kolejką górską i rollercoasterem. Maluchy z pewnością ucieszy zabawa na nowoczesnym, wielofunkcyjnym placu zabaw z ogromnym zamkiem pełnym zjeżdżalni, huśtawek, pomostów. Na starszych lubiących aktywnie spędzać czas czekają urządzenia do fitnessu na świeżym powietrzu. Prawdziwy zawrót głowy gwarantuje domek do góry nogami, w którym szaleje błędnik (dodatkowo płatne 10 zł).

Park Rozrywki to również Zaginiony Świat i Makroświat. W pierwszej z tych atrakcji zamieszkało ponad 60 modeli dinozaurów. To tam można dowiedzieć się, jak wyglądały pradawne gady, a na tablicach przeczytać szczegóły dotyczące danej ery. Służy temu wytyczona ścieżka dydaktyczna, która może być wykorzystywana do prowadzenia lekcji geografii w terenie. Wrażenie nie tylko na dzieciach robią odgłosy, jakie dobiegają z lasu otaczającego ze wszystkich stron Zaginiony Świat i efektowna brama wejściowa. Przy wejściu do parku znajduje się także bezpłatne Muzeum Ziemi gromadzące ok. 700 eksponatów – skamieniałości, minerałów, kamieni. Makroświat to natomiast 16 ogromnych modeli stawonogów. Każdy z nich to dokładne odwzorowanie anatomii m.in. biedronki, modliszki, pająka krzyżaka.

Na terenie kompleksu ulokowany jest także park linowy z sześcioma trasami, z których korzystać mogą już około czteroletnie dzieci. Wyposażony jest w pełni bezpieczny nowoczesny system asekuracji.

Uwaga! Dostępność atrakcji jest uzależniona od terminu oraz panujących w danym dniu warunków atmosferycznych.

Dostępne bilety

8,6/10
  • osób które odwiedziło tę atrakcję ją poleca
  • osób poleca tę atrakcję dla rodzin z dziećmi

Atrakcje w okolicy.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami ciekawych atrakcji turystycznych znajdujących się w okolicy.