Informacje dla atrakcji

Informacje dla atrakcji

Zapraszamy wszystkie atrakcje turystyczne do współpracy!

Czy wiesz, że...
- aż 50% Polaków szuka informacji o atrakcjach turystycznych w Internecie, co jest drugim wynikiem w Europie?
- 27 mld zł to wartość rynku zakupów internetowych w Polsce!
- 55% internautów dokonało kiedyś zakupów online?

(źródło: badanie Megapanel PBI/Gemius)

Czy rynek atrakcji turystycznych jest przystosowany do obecnych trendów? Nie! Dlatego powstało Tickeo.

Tickeo to nowoczesna i nowatorska platforma rezerwacji biletów do atrakcji turystycznych. Wyjdź na przeciw potrzebom klientów i daj się znaleźć w Internecie.

Korzyści:
- Zwiększ sprzedaż biletów oraz ilość turystów odwiedzających Twoją atrakcję - Tickeo w prosty sposób ułatwia znalezienie atrakcji w danym mieście lub okolicy

- Bądź widoczny w Internecie - Tickeo to Twoja wizytówka w sieci

- Pozyskaj nowych turystów nie tracąc całego budżetu na reklamę - Tickeo to bardzo niskie koszty, w dużej mierze uzależnione od faktycznej ilości klientów odwiedzających Twoją atrakcję

- Zwiększ zasięg - dzięki obecności na Tickeo znacznie zwiększasz zasięg osób, które dowiedzą się o Twojej atrakcji turystycznej.

- Nowy kanał dystrybucji biletów - kiedyś przodowały targi, dzisiaj świat przenosi się do Internetu. Pozwól się tam znaleźć!

- Nawiąż kontakt ze swoimi klientami - dzięki Tickeo będziesz mógł nawiązać kontakt z turystami odwiedzającymi atrakcję. Zbierz od nich informacje jakie mają zdanie o wizycie.

- Pozyskaj klientów, którzy do tej pory tylko Ciebie mijali - nowatorska usługa "zwiedzaj przejazdem" będzie umożliwiała wyszukiwanie mijanych w czasie jazdy samochodem atrakcji turystycznych. (planowane uruchomienie usługi: lipiec 2016)

Taka ilość korzyści musi być kosztowna...? Nie!
Jest to naprawdę tania forma promocji, która otwiera przed Tobą nowe możliwości.

Co zrobić, aby zostać naszym partnerem? Wejdź na stronę www.tickeo.pl/dolacz i zostaw swoje dane kontaktowe. Nasz przedstawiciel skontaktuje się w ciągu 2 dni roboczych, aby przedstawić szczegóły.

Zapraszamy do współpracy!