O nas

Kilka słów o Tickeo...

Podróże to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze, a mimo to stajemy się bogatsi. Choć autor tych słów nie jest znany, to trudno się z tym nie zgodzić. Tworząc Tickeo mamy nadzieję, że poprzez zebranie atrakcji turystycznych w jednym miejscu i dając możliwość zakupu do nich biletu, stworzymy możliwość odwiedzenia wielu interesujących miejsc, odkrycia niezliczonej ilości fascynujących historii, poznania swojego miasta, regionu, państwa oraz wspólnego spędzenia czasu w gronie rodziny lub przyjaciół.

Na jakim jesteśmy etapie?

Tickeo powstało w marcu 2016 roku. Codziennie prowadzimy wiele rozmów, aby nasza oferta była jak największa. Mamy nadzieję, że zarazimy naszą pasją coraz więcej osób i oferta atrakcji turystycznych będzie z każdym dniem coraz większa. Warto śledzić nas poprzez media społecznościowe, gdzie regularnie zamieszczamy informacje dotyczące nowych atrakcji, z którymi nawiązaliśmy współpracę.

Dlaczego warto?

Zyskujesz możliwość zobaczenia wielu atrakcji w jednym miejscu i ustalenia planu swojego wyjazdu. Wybierasz to, co interesuje Ciebie i Twoich najbliższych i nie musisz martwić się o kolejki oraz dostępność miejsc. Gwarantujemy, że nasze bilety nie są droższe niż w kasie.

Skąd pomysł?

Pomysł na Tickeo powstał w 2015 roku na słonecznym wybrzeżu Costa del Sol. Mateusz Machulski pomysłodawca strony, siedząc na plaży pomyślał, że nie ma w Polsce możliwości zakupu biletów do atrakcji turystycznych w jednym miejscu. Po powrocie do Polski i zebraniu zespołu pasjonatów, powstał portal. Podczas tworzenia strony duży nacisk został postawiony na to, aby proces rezerwacji był uproszczony oraz przede wszystkim bezpieczny.

Pomysłodawca

Pomysłodawcą oraz właścicielem Tickeo jest bydgoszczanin Mateusz Machulski. Podczas podróży odwiedził prawie 40 państw. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Jego pasją są podróże oraz lotnictwo. Dotychczas był m.in. właścicielem biura podróży na bydgoskim lotnisku.